Locuri de munca in constructii in Belgia, Olanda, Danemarca

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locuri de munca in constructii ca:
- tencuitor
- Rigips
- zidar

altele: denumirea in engleza este "plasterer" adica tencuitor dar cerintele sunt pentru persoane care stiu toate cele enumerate mai sus.

Locuri disponibile: 50
Plecari: imediat dupa procesarea dosarului aplicantului (doua - trei saptamani de la efectuarea inscrierii).

Durata contract : Contract full legal pe o perioada cuprinsa de la 1la 3 ani
Salarizare: intre 1400 SI 2000 euro net pe luna!
(385 si 500 euro net pe saptamana)
Transport de la si la locul de munca asigurata gratuit.

CERINTE

NU SUNT PROCESATE DECAT DOSARELE PERSOANELOR INSCRISE !

Taxa de inscriere: 600 RON (TAXA INTEGRAL SI IMEDIAT RETURNABILA IN CAZUL IN CARE IN TERMEN DE 3 SAPTAMANI APLICANTUL NU A PLECAT LA JOB. Aceasta taxa se plateste la inscrierea aplicantului)
Cost Program: 400 Euro - Se achita numai in momentul primirii contractului
Nu exista alte costuri.

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in: FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA. Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate... cautam de fapt \"la creme de la creme\" - Cerul este limita... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.