Loc de munca pentru dentisti in Marea Britanie

Agentia de Recrutare A-team

Job expirat

RESPONSABILITATI

Saptamanal 40 ore de lucru.

80% pacienti din sistemul de stat si 20% din sistemul privat de asigurare.

CERINTE

Diploma de dentist.

Cel putin 3 ani de experienta consecutivi de activitate profesionala din ultimii 5 ani pentru denrisitii care au absolvit inainte de 2008. Dentistii care au absolvit dupa aceasta data nu trebuie sa aiba 3 ani experienta consecvutiv pentru a obtine un loc de munca.

BENEFICII OFERITE

onditii de lucru in cabinete moderne dotate cu echipamente moderne

Salariul oferit: salariu mediu de 90 000 GBP brut/an.

Pachet atractiv de bonusuri.

Salariu garantat pentru primele 3 luni in timpul trainungului de familiarizare cu sistemul din UK.

Consultanta gratuita, echipa multilingvistica.

Asistenta la inregistrarea General Dental Council, Primary Care Trust

Agentia A-team recruteaza farmacisti pentru \"Boots the Chemist\", cel mai mare lant de farmacii din Regatul Unit al Marii Britanii.