Lacatusi, Sudori, Strungari, Ingineri proiectanti si Ingineri mecanici pentru Italia

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Clientul nostru, producator de structuri metalice specializat in proiectare si executie hale industriale recruteaza:

- inginer mecanic - studii superioare tehnice;
- lacatusi tubisti - se cere calificare experienta in domeniu;
- lacatusi montatori - se cere calificare si experienta in domeniu;
- sudori TIG - se cere calificare de sudor si experienta pe TIG (de preferat pe vase sub presiune si teava groasa);
- sudori craituitori - se calificare si experienta, eventual si sudura electrica;
- ingieri proiectanti - studii superioare, AUTOCAD;
* acestia vor face un stagiu de 6 luni in Italia urmand dupa aceea sa lucreze in Bucuresti;

Daca aveti calificare si experienta pe una din pozitiile de mai sus asteptam sa aplicati la anuntul nostru urmand sa dati o proba de lucru, dupa validarea de la sediul nostru.

Va asteptam!

BENEFICII OFERITE

- clientul este locat intr-o zona centrala din Italia;
- se asigura transport si cazare;

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.