Kitchen Porter UK

BRGwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

Plata orara 5.73 GBP daca ati implinit 22 de ani, respectiv 4.77 GBP in caz contrar

Locul de munca este parte in program de studiu si munca in UK in urmatoarea structura:
- 14 saptamani cursuri de limba Engleza in Londra, 5 ore pe zi, timp in care puteti lucra 20 de ore pe saptamana
- 16 saptamani de contract full time

CERINTE

Posibilitatea financiara pentru a achita contravaloarea:
- 880GBP cursurile pe 14 saptamani (mai ieftin decat sesiuni de meditatii pe 14 saptamani)
- optional: cazare prin colegiu la 324GBP/luna
- bilet de avion: 60-100RON
- asigurare medicala: 260RON
- bani de buzunar

Nu necesita experienta in domeniu.
Cunostinte de Limba Engleza de baza.

BENEFICII OFERITE

Obtinerea yellow certificate
Dupa 12 luni, drept de munca fara restrictii in UK
Asistenta pentru identificarea job-ului part time pe perioada cursurilor CARE NU ESTE GARANTAT DE COLEGIU (intocmire CV, unde sa cautati si sa depuneti CV-ul)
Asistenta obtinere NIN
Suport local continuu pe durata programului
Posibilitate prelungire contract initial cu alt program de studiu
Posibilitatea plasarii cuplurilor
Plecare sigura, fara riscuri in aproximativ 1,5 luni de la data platii cursurilor catre colegiu

COMISIONUL NOSTRU ESTE CEDAT DE COLEGIU SI AVETI PRETURI PREFERENTIALE DACA BOOK PRIN NOI

BRGwork, Belrao Group este agentie de recrutare a fortei de munca implicata in dezvoltarea programelor de schimb cultural si experienta practica: au pair, career training, work and travel, step up etc in tari precum: Grecia, SUA, Anglia, Canada