Kinetoterapeut - Franta

Borg Corp SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Kinetoterapie

Salar: 1300 euro / luna ~ 35 ore de lucru / sapt

CERINTE

- Cunoasterea limbii Franceze la nivel mediu
- Experienta in domeniu
- Licenta sau Masterat in Kinetoterapie obligatoriu!
- Durata contract minim 6 pana la 12 luni
- Cei interesati sunt rugati sa trimita pe office@borgcorp.ro copie scanata dupa diploma de asistent si o poza full body.

BENEFICII OFERITE

Cazare: - gratuita primele 3 luni sau ajutor de cazare in functie de oferta.

Taxa mediere: - 200 EUR (Se plateste un avans de 50 EUR care se returneaza in totalitate daca nu sunteti acceptata de angajator dupa care se achita restul de 150 EUR la semnarea contractului de munca)

Noi va garantam serviciile noastre si confidentialitatea datelor prin contractul de mediere care se va semna inainte de prezentarea CV-ului dvs la angajator. Agentia noastra este acreditata de ITM (Inspectoratul Teritorial de Munca) si lucram in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.

Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate