Joburi Estivale in Resorturi Turistice - Italia

ART & SHOW s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Art&Show Italia recruteaza personal (18-30 de ani) pentru job-uri estivale (vara 2008)
- animatori cu experienta minima sau fara experienta pentru: miniclub copii, juniorclub, aerobic, karate, judo, fitness, tenis, tragere cu arcul, scrima, canoe, sailing, windsurf si de comunicare.
- personal restaurante: barmani, chelnerite, bucatari si cleaning-boy
- tehnicieni lumini (buni cunoscatori ai programelor pentru lumini inteligente)
- DJ (cu experienta)
- balerini (cu experienta)
Limba straina nivel conversational (engleza, italiana, germana, daneza si olandeza)
Interviul va avea loc la Bucuresti in data de 29 martie 2008
Trimite CV obligatoriu in limba engleza cu FOTO la romania@animazione-art-show.com

CERINTE

Perioada contractuala: Mai - Septembrie 2008.

Limba straina nivel conversational (engleza, italina, germana)

- Entuziasm
- Bucurie si buna dispozitie
- Libertate de comunicare
- Curaj de a incerca
- Incredere in capacitate sa de a asimila lucruri noi
- Rezistenta la efort sustinut

BENEFICII OFERITE

in functie de job.

Art&Show si RTM sunt companii partenere ce au ca domeniu de activitate managementul turistic in Italia, Mexic, Cuba si Republica Dominicana etc.

IMPORTANT: deoarece Art&Show Italia si RTM recruteaza direct personal pentru joburile sezoniere nu exista comisioane sau taxe de acceptare a contractului!
www.art-show.it