JOBURI BABYSITTING - AUPAIR IN UK

Eurolife Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familii care solicita babysitter- aupair:

Oferta 1
Tara de origine: Olanda
Locatia:Blaricum near Amsterdam
Copii: 3 Fete
Varsta: 7 , 5 , 4
Salariu: 400 Euro / luna + extra money for extra work
Ore de lucru: 25 - 30 Ore / Saptamana 5-6 ore/ zi
Data incepere: Decembrie
Perioada: Minim 3 luni - maxim 24 luni
Cerinte speciale: -

Oferta 2
Tara de origine: UK
Locatia: Surrey
Copii: 1 baiat
Varsta: 3 years
Salariu: 120 Lire Sterline / saptamana
Ore de lucru: 6-7 ore/ zi- 30-35 ore / saptamana
Data incepere: Urgent
Perioada: 6 luni pentru inceput daca este posibil . maxim 24 luni
Cerinte Speciale: No smokers

Oferta 3
Locatia:Surrey
Copii: 2 fetite si 1 baiat
Varsta: 11 ani 8 ani si 2 ani
Salariu: 120 lire sterline / saptamana
Ore de lucru: 6 ore /zi - 30 ore / saptamana
Data incepere:urgent
Perioada: minim 3 luni - maxim 24 luni
Cerinte Speciale: - need mother help only for child aged 2 years old

Oferta 4
Locatia: Aerdenhout
Copii: 2 fetite
Varsta: 7 ani si 5 ani
Salariu: 400 Euro / luna
Ore de lucru: 25 ore / saptamana
Cerinte Speciale: -

ALTE INFORMATII IMPORTANTE:
- Contract pe o perioada de 3 luni pana la 2 ani.
- Un au-pair isi alege singur familia si perioada de sedere, cat si data la care doreste sa plece catre familia gazda
- Durata totala a procedurii de la depunerea dosarului pana la plecare este in medie de 3 saptamani.
- Zilnic avem peste 10 familii disponibile In Uk Olanda Franta si alte tari!!

CERINTE

- Persoanele care aplica pentru acest program trebuie sa indeplinesca anumite conditii
- Varsta cuprinsa intre 18 -32 ani
- Fara cazier judiciar
- Cunostintele de limba straina trebuie sa fie la nivel conversational, pentru ca aplicantul sa poate discuta cu familia.
- Nu este necesara experienta

BENEFICII OFERITE

Toate ofertele au cazare (camera proprie) si masa asigurate !!
Avem cele mai mici costuri pentru Programul Aupair si familii cu adevarat bune!
Daca doresti sa incerci si tu un astfel de job prin Programul Aupair contacteaza-ne urgent prin email la jobs@eurolife-consulting.ro sau telefon 0751578738 ! Poti intra si pe www.eurolife-consulting.ro
Cei care aplica pentru acest program direct aici vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibilii vor fii programati la interviu.

www.eurolife-consulting.ro

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108370
0722925341 ; 0751578738
Tel/ Fax: 0213108369
sau email : office@eurolife-consulting.ro ; jobs@eurolife-consulting.ro; contact@eurolife-consulting.ro