JOBURI BABYSITTING - AUPAIR IN OLANDA SI UK

Eurolife Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

O multime de familii gazda va asteapta sa participati la programele AU PAIR si AU PAIR PLUS
IN ANGLIA SI OLANDA!!
Programul Au-Pair este o solutie la indemana pentru persoanele care doresc sa calatoresca , sa cunoasca alte civilizatii, sa isi faca noi cunostinte si prieteni, sa vada lumea

RESPONSABILITATI:
* supravegherea copiilor minim 25 ore pe saptamana,Daca ati avut grija de frati si surori mai mici, nu va va fi greu deloc, deoarece nu este cu nimic diferit.
Este considerata experienta si va va ajuta sa va integrati mult mai bine in interiorul familiei, doerece veti stii cu exactitate ce aveti de facut si ce nevoi au copii in general;
* ajutor in gospodarie.Menajul usor este constituit din strangerea jucariilor, strangerea hainutelor, curatarea acestora, uneori spalarea vaselor, gatirea unor mese usoare pentru copii, etc..
In primul rand trebuie sa va ganditi ca sunteti in propria familie, iar in mod normal va ocupati cu treburile casnice, fara a va gandi ca sunteti angajatul cuiva;
* baby-sitting de 2 -3 ori pe saptamana,in functie de necesitatile familiei si de numarul de membrii ai acesteia;

ALTE INFORMATII IMPORTANTE:
- Contract pe o perioada de 3 luni pana la 2 ani.
- Un au-pair isi alege singur familia si perioada de sedere, cat si data la care doreste sa plece catre familia gazda
- Durata totala a procedurii de la depunerea dosarului pana la plecare este in medie de 3 saptamani.
- Zilnic avem peste 10 familii disponibile In UK si Olanda si alte tari!!

CERINTE

- Persoanele care aplica pentru acest program trebuie sa indeplinesca anumite conditii
- Varsta cuprinsa intre 18 -32 ani
- Fara cazier judiciar
- Cunostintele de limba straina trebuie sa fie la nivel conversational, pentru ca aplicantul sa poate discuta cu familia.
- Nu este necesara experienta

BENEFICII OFERITE

Toate ofertele au cazare (camera proprie) si masa asigurate !!
Avem cele mai mici costuri pentru Programul Aupair si familii cu adevarat bune!
Daca doresti sa incerci si tu un astfel de job prin Programul Aupair contacteaza-ne!

Agentie de selectie si plasare forta de munca pe plan intern si international, acreditata de ITM .

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369; 0722925341

sau email :
contact@eurolife-consulting.ro ;