Job-uri in MAREA BRITANIE pentru TINE

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa lucrezi legal in UK si sa pleci rapid? Ai intre 20 – 60 ani si stii la nivel de conversatie limba engleza ? Atunci nu mai astepta si inscrie-te chiar acum !

Nu sunt necesare calificari sau o anumita experienta in munca, ci doar dorinta de a muncii in UK.
Nu mai astepta sa ti-o ia altii inainte ! Schimba-ti viata acum !

CERINTE

Se cauta barbati sau femei, cu varsta cuprinsa intre 20 - 60 ani. Nu este necesara nici un fel de experienta sau calificare. Cunostiintele de lb. engleza trebuie sa fie la nivel minim de conversatie;

Personalitate prietenoasa si devotament in munca.

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire, permis de munca, asigurari sociale platite de angajator;
- plecare in maxim 2 - 3 luni pt. femei si 4 luni pt. barbati;
- asigurare medicala platita de angajator;
- agentia se ocupa de toate formalitatile necesare - permis de munca, cont bancar in UK, etc;
- agentia va asista candidatii in gasirea celei mai convenabile solutii pt. cazare, astfe incat sa minimalizeze costurile acestora cu cazarea (de regula, cazarea costa intre 55 £ - 65 £ / saptamana);

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare programe de schimb cultural si joburi in cele mai diverse domenii de activitate si tari.