BRG work -INTERNSHIP GRECIA

BRGwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Locatie: Paxi Island
Pozitie: ospatar/a
Plata lunara: 800++eur/luna
Cazare si masa: gratuite
Perioada: feb 2010 - nelimitat

2. Santa Marina beach

Locatie: Creta Island

Pozitie: 2 male students for general duties

1 male night guard (student or not

4 female and 3 male students for restaurant

3 female dishwashers (student or not)

1 a class chief cook

ALTOGETHER: 13 EMPLOYEES

Plata lunara: 500-600eur/ luna + 200eur bonus la sfarsitul contractului

Perioada: mai - septembrie 2010

Ce te costa? 50eur+TVA dupa ce te inscrii + 200eur dupa ce accepti un job si semnezi un contract cu un angajator grec.

CERINTE

- elevi sau absolventi - data de incepere contract intre mai- iunie
- studenti la zi/IDD/FR la o facultate cu profil pe turism
- varsta minim 18 ani
- nivel conversational de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- job sezonier (contract pe 2-6 luni) - se poate prelungi daca doriti
- plata neta de cel putin 500eur/luna
- cazare si masa GRATUITE/cu reducere 50%/plata integrala
- activitate la hoteluri si resourturi de lux

BRGwork, Belrao Group este agentie de recrutare a fortei de munca implicata in dezvoltarea programelor de schimb cultural si experienta practica: au pair, career training, work and travel, step up etc in tari precum: Grecia, SUA, Anglia, Canada