INSOTITOARE DE BORD YACHT (REF CRIB0107)

QUANTA RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutam pentru un yaht privat (Italia) o skipper (asistent de bord) care sa se ocupe de intreaga organizare a activitatilor de curatenie si serviciu pentru oaspeti.
- Persoana selectata va trebui sa locuiasca cel putin 6 luni permanent pe yacht, si sa se ocupe de cumparaturile zilnice, de curatenia yacht-ului, de intretinerea oaspetilor, sa ajute, daca este necesar, restul echipajului.

CERINTE

- Buna inotatoare
- De preferat cu experienta pe yacht
- Spirit organizatoric
- Cunoasterea bucatariei italiene
- Carnet de conducere
- Disponibilitatea de a se transfera imediat in Italia

Quanta Resurse Umane este o societate activa in sectorul resurselor umane. Parte a grupului italian \"Quanta\", activam in Romania din 2002 cu sediul la bucuresti, si filiale in Timisoara si Slatina, si oferim servicii de:
- selectie de personal
- furnizarea muncii temporare
- salarii si plati
- formare profesionala
- plasament international.