Ingrijitori ANglia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Locurile de munca implica a lucra pe pozitia de ingrijitor persoane varstnice in centre sau azile de batrani , sau de a acorda asistenta si ingrijire la domiciliu bolnavului.
Conditii de inscriere:
- Experienta in ingrijirea persoanelor in varsta, persoanelor cu handicap sau suferinde de diverse maladii .
- Cunostiinte de limba engleza,
Se ofera:
- Salariul intre 6,20 lire sterline pe ora pana la 10 lire sterline pe ora
- Program de lucru minimum 30 de ore pe saptamana
- Cazare,
- Se lucreaza la familii care necesita personal pentru ingrijire,sau in centre si azile de batrani.
- Se lucreaza ca self employed

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.