INGRIJIRE BATRANI ITALIA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Suntem incantati de faptul ca programul de munca pentru INGRIJIRE BATRANI IN ITALIA v-a captat atentia, fara nici o indoiala, el fiind unul din cele mai bune si rapide cai de a face bani si este destinat doamnelor din Romania care vor sa munceasca legal cu contract de munca in Italia.

Agentia noastra va poate oferi contracte legale de munca in domeniul ingrijirii de persoane in varsta. Acest program este foarte potrivit pentru d-voastra, daca sunteti o persoana hotarata, care doreste sa isi schimbe viata si sa obtina prin munca un trai mai bun.

- Numarati-va si d-voastra printre sutele de candidati care au obtinut un contract de munca legal in strainatate si inscrieti-va acum la programul de munca pentru INGRIJIRE BATRANI IN ITALIA si veti beneficia de avantajele mentionate mai jos.

CERINTE

Cerinte:
- femei cu varsta cuprinsa intre 20-58 ani
- nu se cere experienta
- nu se cer calificari
- nu se cere limba italiana obligatoriu
- lb. italiana constituie insa un avantaj la salarizare
- starea sanatatii foarte buna;
- disponibilitate la efort fizic.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonus):
- Salariu: intre 600 si 1000 EURO i ( in functie de nivelul de limba italiana cunoscut si de experienta in domeniu)
- cazare gratuita;
- masa gratuita;
- posibilitate de prelungire a contractului.

Va rugam sa trimitetI

 CV model europass in limba romana cu poza
 POZA BUST
 POZA IN PICIOARE
 ADEVERINTA MEDICALA
 CAZIER JUDICIAR -COPIE
 CARD DE SANATATE SAU ASIGURARE MEDICALA PRIVATA ( se poate face si la Timisoara asigurarea la plecare)
Se pot trimite electronic sau prin corespondenta

Beneficii:
- Comision 200 euro se plateste inainte de plecare, dupa definitivarea datei de plecare
Contract pe 6 luni de zile ( se plateste la biroul din Italia o suma de 30 euro la intocmirea actelor)

- Se accepta candidati cu varste de pana la 58 ani care au putere de munca si nu sufera de boli cronice;

- Salariile oferite de familii sunt intre 600 si 1000 Euro / luna, iar cazarea si masa se ofera gratuit de catre familia gazda.

- Puteti alege data la care vreti sa plecati, iar daca va grabiti va acordam, fara taxe suplimentare, plasament in maxim 1 saptamana de la inscriere.

Pentru a putea participa la acesta oferta sau pentru a afla detalii, va rugam contactati-ne la unul din numerele de telefon 0356113159 sau email: family.servicesaustria@gmail.com (de luni pana vineri intre orele 10.00-14.00).