Ingrijire Batrani in Germania

headwaypersonal srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supravegherea si ingrijirea persoanelor cu dificultati
- menaj usor

CERINTE

- persoane stabile din punct de vedere emotional
- experienta in ingrijirea si supravegherea persoanelor cu dificultati min. 2 ani
- cu o igiena si conduita exemplara
- cunoasterea limbii germane
- varsta peste 25 ani

BENEFICII OFERITE

- cazare si masa gratuita
- camera propie cu toate dotarile si utilitatile
- minimum 800 Euro/ luna (se negociaza in functie de implicare si de activitati)

Headwaypersonal recruteaza ingrijitoare persoane cu dificultati pentru zona Beier, Gemania.

Headwaypersonal este o agentie preocupata de gasirea celor mai bune solutii pentru persoanele care doresc sa se angajeze.

Daca v-am trezit interesul, nu ezitati sa ne contactati. CV-urile se trimit per E-mail catre Ella Jancso.

Str. Strandului 20/A, Ap.4

550520 Sibiu

Tel: 0040 269 224 762

Mobil: 0040 766 / 653 371

e.jancso@headway-personal.com