Ingineri Proiectanti/ Ingineri Calcul Structural/ Ingineri \\Stress Analyses\\/ Operatori CNC - pentru angajare in Norvegia

CANRO INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Ingineri Proiectanti (piping design engineers) cu experienta in folosirea soft-urilor PDMS, PDS, MICROSTATION.

2. Ingineri calcul structural. Trebuie sa dovedeasca abilitatea de a lucra cu STAAD PRO.

3. Ingineri "piping stress analyses" cu experienta in utilizarea soft-ului CAESAR II

4. OPERATORI CNC , CU MIN. 5 ANI EXPERIENTA SI CUNOSTINTE BUNE DE LIMBA ENGLEZA.

CERINTE

- serios, dispus sa munceasca intr-o tara straina la cel mai inalt nivel calitativ

BENEFICII OFERITE

- Contract individual de munca pentru o perioada de min.1 an cu posibilitate de prelungire;
- Program de lucru: se lucreaza 7.5 ore/zi, 5 zile/ saptamana; orele suplimentare sunt platite corespunzator;
- Asigurarile medicale sunt platite de angajator pe toata durata contractului de munca;
- Concediu de odihna: este de 30 zile pentru 12 luni de munca; perioada de concediu este platita;
- Cazarea asigurata contra cost de catre angajator;
- Transportul asigurat de catre angajator;
- In unele cazuri masa este asigurata gratuit de catre angajator.

S.C. CANRO INTERNATIONAL S.R.L. este o societate infiintata in 2005, avand ca obiect principal de activitate - CONSULTANTA IN MEDIEREA MUNCII.