Ingineri Electrici

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tara : Cipru.Locatie: zona litoral. Atributii: intretinere si reparatii instalatii electrice carusele in parc de distractii. Contract: 1 an. Program de lucru: 6 zile saptamanal / 8 ore zilnic .Cazare: gratuita.Salariu net lunar: 850 Euro.Concediu de odihna : 20 zile lucratoare platite. Asigurari sociale : platite.Angajare imediata.Nu se platesc taxe nici inainte nici dupa angajare.

CERINTE

Studii superioare inginerie electrica.
Capacitatea de a lucra la inaltime.
Limba engleza avansat.
Permis de conducere categoria B.
Varste 30-40 ani.

BENEFICII OFERITE

Contract: 1 an. Program de lucru: 6 zile saptamanal / 8 ore zilnic .Cazare: gratuita.Salariu net lunar: 850 Euro.Concediu de odihna : 20 zile lucratoare platite. Asigurari sociale : platite.Angajare imediata.Nu se platesc taxe nici inainte nici dupa angajare.

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE