Inginer Constructii

UNNE International Search SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

UNNE CAPITAL HUMANO INTERNACIONAL cauta inginer constructii pentru supravegherea lucrarilor aflate in desfasurare.
Candidatul ales va avea o perioada de formare de 6 luni in delegatia din Cehia iar dupa terminarea celor 6 luni va veni in Romania.

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba studiile facute in domeniul constructiilor. Limba engleza este obligatorie iar cunoasterea limbii spaniole nu este necesara dar este considerata un plus.
Calitatile de care trebuie sa dea dovada sunt : profesionalism, motivatie in ceea ce face, ambitie, dinamism.

BENEFICII OFERITE

Salariul lunar este minim 2500 de euro net pe luna.

UNNE CAPITAL HUMANO INTERNACIONAL este o firma spaniola specializata in resurse umane, pe selectarea si plasarea fortei de munca in Spania.
Cu delegatii atat in Madrid, Barcelona, Cracovia si Bucuresti UNNE dispune de un personal calificat si motivat in ceea ce face, orientat in primul rand catre client si nevoile acestuia.