Housekeeper-Anglia-Londra

DACOR PRODEXIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurarea curateniei in casa unei familii din Londra

CERINTE

-femeie cu varsta maxima de 45 de ani
-cunostinte limba engleza la nivel conversational
-persoana respectoasa, curata, amabila si politicoasa

BENEFICII OFERITE

-800 Euro net/luna
-cazare si masa in familia respectiva
-transport international dus-intors
-contract cu posibilitatea de prelungire dupa concediul de odihna anual platit

Pentru a aplica la acest post va rugam sa ne trimiteti CV-ul in limba engleza.

DACOR PRODEXIM este o companie romaneasca avand capital privat cu o activitate de peste 10 ani care ofera servicii de consultanta in ceea ce priveste alegerea unui loc de munca in strainatate.
Dorim ca prin cele intreprinse de noi sa venim in ajutorul romanilor care doresc sa se realizeze atat in plan economic/financiar cat si in plan profesional.
Dorim ca prin serviciile de consultanta oferite de firma noastra sa contribuim la cresterea reala a sanselor Dvs. de angajare, atingandu-va astfel stilul de viata dorit.