HOTELIER/ HOSPITALITY

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Joburi in hospitality, hotel 4 stele in Anglia.
Ospatari, barmani, cameriste, receptioneri.
Limba engleza bine, experienta in domeniu.
Salarizare 6-9 lire/ora
Contract pe 3 ani, legal.
Cazare si masa GRATUITE!

Aura Butiurca, Dir. Gen.
Global Recruting, firma acreditata de ITM Mures
Decizia nr. 32/2007
Tel: 0365. 424. 408
Mob: 0740. 368. 331

Costuri legate de program:
-taxa de procesare dosar 600 Lei +TVA (714 Lei)--se achita numai dupa ce aplicantul este acceptat de angajator, in urma interviului. In contul bancar al Global Recruting sau la sediul firmei.
-cost de program 350 Euro--se achita numai dupa primirea invitatiei la job, in contul bancar al Global Recruting sau la sediul firmei.
Neachitarea taxei sau a costului de program, duce la excluderea aplicantului din program si neplecarea la job. Se va inlocui cu un alt aplicant.
Toate aceste taxe vor fi stipulate in contractul de mediere.
Toti care vor aplica la acest job trebuie sa fie eligibili ca isi vor putea achita aceste taxe catre firma Global Recruting.

CERINTE

- limba engleza nivel bine/foarte bine
- varsta pana in 45 ani
- experienta in domeniu cel putin un an.
- cursuri in domeniu constituie un avantaj.
- pricepere si abilitate in servire clienti.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare 6-9 lire sterline/ora. Plata saptamanal
- Elementele legale sunt facute de catre angajator si suportate de el acolo.
- Asigurari medicale.
- Cazare si masa GRATUITE, in hotelul in care urmeaza sa lucrati.

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate 2008 !!!!!!!