Hotel Assistant Management Intern USA

BRGwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel assistant Manager Intern USA
Minim 40 de ore pe saptamana
Salar de incadrare de minim 1200usd/luna (ofertele venite sunt de la 12usd/hr in sus)
Contracte: 12-18 luni
Plecare: 1-3 luni
Siguranta contractului 100%

CERINTE

- student la hotel management/turism servicii/ orice domeniu de studiu care este legat de turism- Facultate/Master
SAU proaspat absolvent (iulie 2009) cu sau fara licenta
- Engleza lower intermediate- excellent
- cost program 12 luni: 2200usd + cheltuieli personale (bilet de avion, asigurare medicala, SEVIs, taxa de viza)- daca sunteti student(a) costurile sunt finantate 100% prin parteneriatul BRD- BRGwork
- detalii: http://www.brgwork.ro/career-internship-sua.php

Posturile sunt oferite in cadrul programului de cariera profesionala

INTERVIURI: fie la sediul nostru din Cluj Napoca fie cu camera web, casti si microfon. Relatii la telefon: 0758643172/ 0735655853 sau email cariera@brgwork.ro

BENEFICII OFERITE

Suport continuu pe perioada sederii
Siguranta 100% pentru program
Siguranta 100% pentru locurile de practica profesionala
Vize emise 100% in 2009 (pana in 5 Noiembrie 2009)

Va rugam REVIZUITI informatia atent inainte de a aplica, nu suntem flexibili la domeniul de studiu/absolvit!

BRGwork, Belrao Group este agentie de recrutare a fortei de munca implicata in dezvoltarea programelor de schimb cultural si experienta practica: au pair, career training, work and travel, step up etc in tari precum: Grecia, SUA, Anglia, Canada