H2B IN SUA: LIFEGUARD, CONSTRUCTII, ELECTRICIENI, INSTALATORI, TAMPLARI SI MECANICI SERVICE - TARG DE LOCURI DE MUNCA PENTRU LIF

ZIP TRAVEL ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pozitii disponibile ACUM: lifeguard, constructii, electricieni, instalatori, tamplari si mecanici service.
- Plata intre 7,15 - 10 USD/ora.
- 40 h pe saptamana, posibilitate de ore suplimentare.
- Programele sunt intre 3 si 8 luni, in functie de pozitie.
TARG DE LOCURI DE MUNCA PENTRU POZITIA DE LIFEGUARD - ZONA WASHINGTON / VIRGINIA / MARYLAND!

CERINTE

Conditii de eligibilitate:
- disponibilitate de munca in strainatate pe o perioada de pana la 10 luni;
- cunostinte de limba engleza;
- flexibilitate ;
Acte necesare pentru inscriere:
- formularul de inscriere;
- CV in limba engleza;
- copie BI/ CI;
- copie pasaport;
- cazier;
- adeverinta medicala;
- 3 poze tip pasaport;
- recomandari de la locul de munca (daca este necesar);
- adeverinta de la sectia pasapoarte ca nu ai interdictie sa parasesti teritoriul tarii.

BENEFICII OFERITE

Ce contine programul:
- oferirea unui contract de munca;
- asistenta in obtinerea petitiei necesare obtinerii vizei;
- consiliere inainte de plecare;
- 1000 - 1500 EURO / luna.

ZIP TRAVEL ROMANIA este parte a grupului ZIP INTERNATIONAL, retea cu birouri in Lituania, Letonia, Macedonia, Bulgaria si Romania, specializata in turismul de tineret si programe de schimburi culturale, programe de munca si calatorie, munca si studiu, burse si internship-uri pentru studenti si absolventi, tineri cu diferite profile academice si profesionale.
ZIP Travel ofera servicii in turism - bilete de avion, autocar, cazari, asigurari medicala, carduri de tineret si student Euro26, cursuri de limbi straine, programe de munca si calatorie/studiu.