Forwarderist, Harvesterist, Sofer pentru Masina cu Macara - Rusia, Suedia

Sc Kek Hal Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniu: exploatare forestiera.

Cautam pentru urmatoarele posturi muncitori NUMAI SI NUMAI specializati:
- Forwarderist;
- Harvesterist (procesor);
- Sofer pentru transport busteni, masini si macarale.

CERINTE

Numai acele persoane sa contacteze care stiu exact si au lucrat cu utilajele respective!

- minim 1 an experienta unul dintre utilajele enumerate mai sus;
- sinceritate.

BENEFICII OFERITE

- lucrari in Rusia si Suedia;
- salariu net 1500-2000 euro/luna;
- carnet de munca;
- in strainetate minim 3-4 luni dintr-o data.

Firma Kek Hal Srl o firma infintat in 1999,din Odorheiu Seceiusc, jud. Hargita, are o clientura larga din Suedia pentru plasarea fortelor de munca nespecializata sau semispecializata!
Scopul nostru este ca fiecare om care alege sa lucreze in strainetate sa fie mulumit cu salariul si sa fie tratat ca un om intreg, cu conditiile asemanatoare ca muncitorii din Suedia! Acest fapt se datoreaza ca fiecare contract de munca ce facem este pe termen lung, de la 2 la 5 ani! Salariile minime ce oferim oamenilor este in jurul 1000 euro, dar nu mai putin de 850 euro pe luna. Normal pentru asta este nevoie de seriozitate maxima, conditie fizica buna si bunului simt!