FOOD & BEVERAGE MANAGER pentru Compania ETIHAD AIRWAYS ( U.A.E. )

Protos

Job expirat

RESPONSABILITATI

femei si barbati
Inaltimea: CONDITIE de indeplinit pentru femei si barbati: fara pantofi, cu o singura mana intinsa trebuie sa ajungeti la o inaltime de 2.14 m, chiar daca stati pe varfuri.
Abilitati de inot ( 25m – proba practica )
Aspect fizic placut, proportie armonioasa intre inaltime si greutate.
Fara semne particulare pe fata si gat ( alunite vizibile, chiar daca sunteti machiati, cicatrici ). Fara tatuaje vizibile in uniforma.
Dantura in stare buna.
Cei care poarta ochelari vor trebui sa-i inlocuiasca cu lentile de contact.
Nivel bun-avansat al limbii engleze
Experienta in Food & Beverage Management, Chef cu F&B experience sau F&B Supervisor ( chiar si la nivel de Junior sau Assistant in locatii cu standard ridicat ).

CERINTE

Engleza avansat, alte limbi straine constituie un avantaj .
Proactiv, entuziast, prezenta agreabila, stare medicala si fizica bune ( fara tatuaje vizibile in uniforma, fara semne particulare, fara probleme de ten, dantura, par, etc. )
Abilitati de inot ( 25m ); capabil sa ajunga cu o mana intinsa la 2.14 m;

BENEFICII OFERITE

Contract de minim 2 ani
Pregatire, scolarizare. Asigurari medicale si de viata foarte avantajoase.
Salarizare neta minima 3000 $ pe luna
Cazare in apartament complet mobilat. Transport aerian gratuit
Diferite bonusuri, diurne si discounturi.

DESCRIEREA FIRMEI

PROTOS S.R.L.
Str. Cuza Voda Nr. 64 Brasov
Cod postal: 500085
Tel/Fax: 0268-411773; 0727-220998
Luni-Vineri 10-16
E-mail:recruiting@protos.ro
Site:www.protos.ro