Flotta Manager

ProfiPower SRL

09-01-2008 | EXPIRA LA 08-02-2008

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nemzetközi áruszállítással és szállítmányozással foglalkozó ügyfelünk számára keressük a megfelel¿ kollégát az alábbi munkakör betöltésére:

Románul és angolul beszél¿

Feladatkör

- A céghez tartozó autóállomány irányítása és nyomon követése Európán keresztül
- A sof¿rök munkájának irányítása és felügyelete
- A kamionok GPS rendszerrel való nyomon követése
- Kapcsolattartás Európa más országaiban dolgozó flotta manager kollégákkal

CERINTE

Elvárások

- Fels¿fokú végzettség
- Román és angol nyelv fels¿fokú ismerete

Személyiség

- Határozott és magabiztos személyiség
- Vezet¿i képesség és jó problémamegoldó készség

Ajánlat

- Versenyképes fizetés
- Utazással egybekötött tréningek

BENEFICII OFERITE

Munkavégzés helye

- Az új munkatárs döntése alapján: Magyarország (Mez¿túr) vagy Szlovákia (Pozsony), esetleg Hollandia

Amennyiben a fenti lehet¿ség felkeltette érdekl¿dését, kérjük, hogy angol és román nyelv¿ pályázati anyagát küldje a manufacturing@profipower.hu email címre, vagy regisztráljon online a www.profipower.hu honlapunkon.

További információért, keresse Imreh Erika tanácsadót a 06-1-487-5050 számon.

DESCRIEREA FIRMEI

ProfiPower is a specialized recruitment company, dedicated to placing professionals with university or advanced degree in the following fields: finance, IT, human resources, sales and marketing, management, legal, and engineering. Our services include permanent and temporary recruitment as well as tailor made human resources-, in- and outsourcing solutions to meet the client\'s specific needs.