DIRIGINTE DE SANTIER - INFRASTRUCTURA SOSELE SI AUTOSTRAZI (1 post)

Best Impex International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul trebuie sa aiba cel putin 5 ani experienta in domeniul soselelor si autostrazilor, inclusiv conducerea simultana a mai multor echipe de lucru.
Sa fie familiarizat cu echipamentele de tip "CAT", excavatoare, echipamente de nivelat, etc.

CERINTE

Experienta dovedita in lucrari de infrastructura, excavatii, transport, nivelari, compactari sol, balast, pavare, asfaltari, etc.
Limba engleza: vorbit bine; scris, citit: mai putin important.
Experienta si cunostinte in materialele de constructie aferente, analize de laborator, reprezinta un avantaj.
Postul se adreseaza subinginerilor din domeniu, dar o diploma de inginer reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte actrativ, cazare, mese -gratuite, Masina de serviciu cu sofer, toate taxele si asigurarile sunt platite de angajator, bilete de avion gratuite, bonusuri in functie de realizari.

Plasare si recrutare forte de munca in tara si in strainatate, leasing personal in tara.