DANEMARCA - Salariu exceptional ca distribuitor de ziare

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

- distribuirea de ziare si reviste pe teritoriul arondat;
- ziarele se distribuie pe timpul noptii:
- pentru inceput toti curierii trebuie sa distribuie ziarele si revistele cu ajutorul bicicletei;

Perioada contract: 1 an de zile cu posibilitatea de prelungire

CERINTE

- CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA
- Rezistenta la efort;
- disponibilitate de a lucra pe timpul noptii.

BENEFICII OFERITE

- Salariu intre 1000 - 1300 Euro lunar NET in functie de realizari;
- ORELE SUPLIMENTARE SE PLATESC cu 15 Euro/ora,
- CAZAREA SE ASIGURA DE CATRE ANGAJATOR contra cost.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare programe de schimb cultural si joburi in cele mai diverse domenii de activitate si tari.