Customer service si consultanti vanzari in Dubai

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Al Tayer este reprezentant unic in Emiratele Arabe Unite al brandurilor: GAP, Banana Republic, Mamas & Papas, @home, Areej, Bobby Brown.

Posturile disponibile sunt cele de:
- store manager;
- store supervisor;
- sales consultant;
- casier;
- beauty consultant;
- make-up artist.
Angajatul va fi reprezentantul unuia din aceste branduri si va lucra intr-un mall in Dubai.

Numarul total de posturi este de 100.

CERINTE

Responsabilitati:

- Promovarea brand-ului si a marfii;
- Acordarea de consultanta clientilor din magazin ;
- Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare;
- Mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului.

Cerinte:

- Persoana motivata, dinamica, cu spirit de initiativa;
- Abilitati de comunicare excelente;
- Cunoasterea limbii engleze este obligatorie;
- Rezistenta la stres;
- Dorinta de relocare pentru cel putin 2 ani.

Constituie avantaj:
- Experienta anterioara in domeniu;
Pentru posturile de conducere este obligatorie experienta de minim 3 ani in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial excelent:
- Bonusuri substantiale in functie de vanzari;
- Cazare asigurata;
- Discounturi la toate restaurantele din mall-ul in care lucrati;
- Transport, asigurare medicala, contract de munca asigurate;
- Training de specialitate;
- Posibilitati de promovare ulterioara;
- Conditii de munca foarte bune.