Contracte de munca Career Training/Internship USA- 12-18 luni

BELRAO GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

ESTE CEL MAI BUN PROGRAM PENTRU CEI CARE CAUTA CU ADEVARAT O CARIERA!

Posturi in urmatoarele domenii:
- business management
- hotel management
- logistic management
- management
- resurse umane
- design
- agricultural position
- IT
- engineering

Salariile incep de la 1200usd GARANTAT! Contractele sunt variate, inclusiv la 13 usd/hr

Durata: 12-18 luni

Detalii: brgwork.ro la:
- Career Training (daca sunteti absolvent(a))
- Internship USA (daca sunteti student(a) sau aveti mai putin de 1 an de la absolvire)

Relatii la telefon: 0732115006

CERINTE

Engleza la nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

Suport 24 din 24 pe perioada sederii in USA
Telefon GRATUIT pentru suport continuu pe perioada sederii

BRGwork, Belrao Group este agentie de recrutare a fortei de munca implicata in dezvoltarea programelor de schimb cultural si experienta practica: au pair, career training, work and travel, step up etc in tari precum: Grecia, SUA, Anglia, Canada