Colaborare PART TIME - Franciza Personala

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

POSIBILITATEA de a coordona o afacere la cheie de comert electronic de tip franciza, aflata la intersectia a trei tendinte importante:
1. tendinta afacerilor de a trece spre comertul online (comertul electronic sau e-commerce)
2. tendinta oamenilor de a cauta oportunitati de afaceri la cheie de tip franciza, care sa poata fi operate de o singura familie
3. tendinta consumatorilor de a se implica direct in procesul de productie si distributie al produselor si aparitia conceptului de prosumator in toate domeniile de la banalul proces de a face cumparaturile pina la intretinerea sanatatii (wellness)

CERINTE

Acest anunt se adreseaza :
- oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit.
- SALARIATILOR-care vor sa-si construiasca o alternativa-o afacere proprie in timpul liber pe linga servici sau un castig suplimentar.
- STUDENTILOR care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie

Cautam persoane ambitiose, inteligente, deschise la nou si dornice sa castige bani si mai ales de a forma echipe si a conduce organizatii