CAZANGIU

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza cazangii cu experienta pentru contracte de munca in Italia.
Postul presupune cunoasterea limbii italiene scris/vorbit pentru a putea intelege instructiunile primite in realizarea lucrarilor, citirea corecta a desenelor tehnice pentru componente, eventualele scheme de montaj, respectand standardele de calitate, ordinea efectuarii etapelor necesare ca si limitele de timp.

CERINTE

-cunostinte medii de limba italiana
-cunostinte foarte bune de desen tehnic ( dimensiuni americane si europene)
-cunostinte despre siguranta la locul de munca
-experienta de 5 ani in domeniu
-abilitati de interrelationare si lucru in echipa
-cunoasterea instrumentelor de masurat si capacitatea de a interpreta rezultatele

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant
-posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii de succes
-transport si cazare asigurate gratuit de catre angajator
-asigurare medicala internationala

New Style International Jobs activeaza pe piata romaneasca din 2001 ca agentie de selectie si plasare de forta de munca in strainatate, oferind contracte legale de munca in Italia, Grecia, Cipru, Norvegia pentru personal calificat sau necalificat in domeniile sanitar, industrie, constructii, ingrijire la domiciliu.