Caregiver Canada

BRGwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

Durata contract: 1 an, posibilitate de prelungire la 2 ani, rezidenta dupa 2 ani

Cuplurile/ grupurile de prieteni sunt acceptate daca au experienta similara

Salariul: 8-10 CAD/hr, 150% ore suplimentare, veti lucra minim 35- 48 de ore pe saptamana
Cazare: cazarea si masa sunt asigurate de familia gazda din Canada pentru un cost intre 0-357CAD/ LUNA
Limita de varsta: peste 18 ani

CERINTE

Minim 12 luni de contract de munca in domeniu in orice tara
SAU
Dovada ca ati absolvit un curs in domeniile de mai jos in ultimii 3 ani:
- profesor/tutore
- certificat AJOFM de ingrijire la domiciliu
- certificat de calificare ca si asistent social
- diploma in domeniile: psihologie, pedagogie, medicina, sociologie

Cost de plecare:

* bilet de avion si asigurare medicala GRATIS, iar contravaloarea depozitului de siguranta este de 1300CAD care se achita in 7 zile de la interviul cu BRGwork si inainte de plecarea din tara.
* taxa de viza
* analize medicale la centrul din Bucuresti (impuse de Ambasada): aproximativ 150CAD

Persoanele interesate sunt rugate sa viziteze conditiile programului http://www.brgwork.ro/caregiver-canada.ro si daca sunteti de acord sa va inscrieti sau doriti mai multe detalii va rugam email pe cariera@brgwork.ro sau sunati pe 0758643172/ 0735655853.

BENEFICII OFERITE

Oferta de cazare si masa
Suport 100% pe perioada sederii
Siguranta 100%
Partener aprobat de IAPA (International Au Pair Association)

BRGwork, Belrao Group este agentie de recrutare a fortei de munca implicata in dezvoltarea programelor de schimb cultural si experienta practica: au pair, career training, work and travel, step up etc in tari precum: Grecia, SUA, Anglia, Canada