Caregiver Canada

BRGwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

Durata contract: 1 an, posibilitate de prelungire la 2 ani, rezidenta dupa 2 ani

Cuplurile/ grupurile de prieteni sunt acceptate daca au experienta similara

Salariul: 8-10 CAD/hr, 150% ore suplimentare, veti lucra minim 35- 48 de ore pe saptamana
Cazare: cazarea si masa sunt asigurate de familia gazda din Canada pentru un cost intre 0-357CAD/ LUNA
Limita de varsta: peste 18 ani

CERINTE

Minim 12 luni de contract de munca in domeniu in orice tara
SAU
Dovada ca ati absolvit un curs in domeniile de mai jos in ultimii 3 ani:
- profesor/tutore
- certificat AJOFM de ingrijire la domiciliu
- certificat de calificare ca si asistent social
- diploma in domeniile: psihologie, pedagogie, medicina, sociologie

Cost de plecare:

- bilet de avion si asigurare medicala GRATIS, iar contravaloarea depozitului de siguranta este de 1300CAD care se achita in 7 zile de la interviul cu BRGwork si inainte de plecarea din tara.
- taxa de viza
- analize medicale la centrul din Bucuresti (impuse de Ambasada): aproximativ 150CAD

Persoanele interesate sunt rugate sa viziteze conditiile programului http://www.brgwork.ro/caregiver-canada.ro si daca sunteti de acord sa va inscrieti sau doriti mai multe detalii va rugam email pe cariera@brgwork.ro sau sunati pe 0758643172/ 0735655853.

BENEFICII OFERITE

Oferta de cazare si masa
Suport 100% pe perioada sederii
Siguranta 100%
Partener aprobat de IAPA (International Au Pair Association)

BRGWork este inregistrata la Inspectoratul Teritorial de Munca din Cluj Napoca pentru selectia si plasarea fortei de munca in strainatate NR79.
BRGwork este alaturi de clientii sai "acasa sau in jurul lumii".
BRGwork ofera locuri de munca in cadrul unor programe de schimb cultural si munca (Programe Work and Travel, Career Training, Baby Sitting, Au pair, Locuri de munca si studii in strainatate!). Tari destinatie: SUA, Germania, Spania, Anglia si Canada.