Barmanita & Chelnerita / Chelnerita

Osteria dei Vagabondi

Job expirat

RESPONSABILITATI

2 posturi libere:

1) Barmanita&Chelnerita
Locul de munca: Disco Pub Osteria dei Vagabondi
Localitate: Sauze d'Oulx, localitate montana, loc de desfasurare a Olimpiadelor 2006 Torino
Website: www.osteriadeivagabondi.it

Perioada de angajare: 15 decembrie - 15 aprilie
Orar: orele 21:00 - 03:00
Salariu lunar: 1000 Euro
Beneficii: cazare asigurata si platita de angajator fara deducere din salariul mai sus mentionat; instruire&training gratuite
Cerinte: Experienta minima; limba engleza obligatorie
Sarcini: chelnerita in sala, barmanita - preparare mix, soft drinks etc.

2) Chlenerita
Locul de munca: Bar Medail
Localitate: Bardonecchia (Torino), localitate montana, loc de desfasurare a Olimpiadelor 2006 Torino

Perioada de angajare: disponibil imediat - 15 aprilie
Observatie: Posibilitate de a lucra pe tot parcursul anului
Orar: orele 07:00 - 15:00
Cerinte: Experienta minima; cunoasterea limbii italiene; limba engleza prezinta avantaj
Sarcini: chelnerita in sala

CERINTE

prezenta placuta

Responsabil al Asociatiei Comerciantilor Alta Valle Susa, cu activitate in domeniu din anul 2000.