Babysitter, menaj in Roissy en France

Kriss Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie din Roissy en France (langa Paris) – mama romanca, tatal francez – are nevoie de o tanara de incredere pentru a ajuta la cresterea a doi copii (un baietel de 6 ani si o fetita de 4 ani) si pentru menaj in locuinta.

Plecare imediata, dupa interviul telefonic cu familia.

CERINTE

- vesela, optimista, placuta;
- serioasa, educata, ingrijita, harnica;
- nu necesita cunoasterea limbii franceze;
- fara probleme medicale;
- disponibila pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

- gazduire in camera separata, mobilata si utilata;
- 500 euro net lunar (400 euro in prima luna);
- asigura transportul pana in Franta.

Agentie specializata in Managementul resurselor umane, cu activitatea principala Selectia si plasarea fortei de munca. Promoveaza programe culturale pentru tineri in tarile Uniunii Europene, avand parteneriate cu agentii prestigiose din strainatate. Sprijina accesul pe piata europeana a fortei de munca, oferind servicii la cele mai inalte standarde.