Babysitter in Austria

Kriss Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie de tineri romani stabiliti in orasul Graz – Austria solicita serviciile unei tinere pentru a se ocupa de baietelul lor in varsta de 2 ani.
Activitatea incepe la 1 septembrie 2009.

CERINTE

- varsta maxima 30 ani ;
- studii minim liceale ;
- necasatorita, fara copii ;
- plina de vitalitate si energie ;
- preferabil cunostinte de limba germana sau disponibila sa invete germana prin urmarea unui curs.

BENEFICII OFERITE

- cazare, masa, transportul pana in Austria cu autocarul ;
- 400 euro net luna pentru 4 ore de lucru pe zi pentru inceput, urmand ca suma primita sa creasca pe parcurs, odata cu marirea numarului de ore lucrate, atunci cand mama baietelului va incepe serviciul.

Agentie specializata in Managementul resurselor umane, cu activitatea principala Selectia si plasarea fortei de munca. Promoveaza programe culturale pentru tineri in tarile Uniunii Europene, avand parteneriate cu agentii prestigiose din strainatate. Sprijina accesul pe piata europeana a fortei de munca, oferind servicii la cele mai inalte standarde.

Tel. 0332425741/ 0748563746