Babysitter in America sau Anglia

American Experience

Job expirat

RESPONSABILITATI

USA
Costul programului este de 250 USD
In maxim trei saptamani din momentul inscrierii pleci in State.

UK
Cheltuieli totale cu programul 200 ¿

CERINTE

USA
-ai cel putin liceul terminat;
-ai minimum 200 de ore experienta in ingrijirea copiilor;
-ai permis de conducere categoria B;
-ai pasaport valabil 6 luni de la data incheierii programului;
-demonstrezi responsabilitate si dorinta sincera de a lucra ca babysitter in SUA;
-esti gata pentru un program de munca flexibil, in care este nevoie de sensibilitate si calm, in conditii de stres.

UK
-cunosti engleza la un nivel mediu;
-permisul de conducere nu este obligatoriu;
-demonstrezi responsabilitate si dorinta sincera de a lucra ca babysitter in UK;

BENEFICII OFERITE

USA
AI GRATUIT:
- bilet de avion dus-intors
- asigurare medicala
- documentele necesare obtinerii vizei
- asistenta pe toata durata sederii in SUA
- suport 24 h/zi, 7 zile/saptamana
- alocatie de studiu in valoare de 500 USD

UK
-documentele necesare obtinerii vizei
-asistenta pe toata durata sederii in UK
-suport 24 h/zi, 7 zile/saptamana
-salariu 55¿ pe saptamana

American Experience este o companie care activeaza in domeniul cultural exchange, oferind studentilor oportunitati de a calatori si de a dezvolta o cariera pe teritoriul Statelor Unite ale Americii. In prezent, are 8 sucursale in campusurile celor mai puternice centre universitare din Romania - Cluj-Napoca, Bucuresti, Iasi, Timisoara, Oradea, Constanta, Targu-Mures, Craiova, fiind in continua extindere.