babysitter/au-pair in Croydon, UK, incepere imediata - 400 GBP/luna

SC TRAVELOT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam fata serioasa pentru o familie situata in Croydon, Anglia, ca aupair.
INCEPERE IMEDIATA!!!
Familia - doar tatal - are 1 fetita de (10 an), care merge la scoala.

Programul:
Monday: HELP ELISA GET READY FOR SCHOOL and DRIVE HER TO SCHOOL. HOUSEWORK DUTIES TO BE DONE AT SOME POINT DURING THE DAY BUT INT HE DAY THEY HAVE FREE TIME FOR COLLEGE ETC. COLLECT ELISA FROM SCHOOL AT 4PM GIVE SIMPLE MEAL DAD HOME NO LATER THAN 7PM Tuesday: AS ABOVE Wednesday: AS ABOVE Thursday: AS ABOVE Friday: AS ABOVE Saturday: DAY OFF Sunday: DAY OFF

Programul este de 25-30 ore/saptamana, cu doua zile libere.
Este o oportunitate excelenta pentru a invata limba engleza si a cunoaste civilizatia engleza.

Mai multe detalii la http://www.travellot.ro/aupair/oferte/aupair/1135/Mark-Hilton

CERINTE

- IMPORTANT: obligatoriu permis de conducere si experienta suficienta pt a conduce in Anglia (familia va plati cateva lectii de condus, pt. acomodare)
- minim liceul
- fara antecedente penale (va trebui sa furnizati cazier)
- disponibilitate pentru calatoria in Anglia
- cunostinte de limba engleza
- sa va placa copiii
- disponibilitate de a sta minim 6 luni
- incepere imediata

ATENTIE: Pentru a aplica trebuie sa intocmiti un dosar, cu formular inscriere, referinte, cazier, adeverinta medicala, poze.

DOAR DOSARELE COMPLETE VOR FI LUATE IN CONSIDERARE.

Pentru mai multe detalii puteti suna la 0744.768.147 sau sa ne scrieti la office(at)travellot(dot)ro

BENEFICII OFERITE

- cazare si masa asigurate gratuit de familie
- camera proprie
- 100 GBP/saptamana
- avand program flexibil, puteti lucra suplimentar pentru a va rotunji veniturile.

DUPA UN AN IN ANGLIA OBTINETI PERMIS DE MUNCA VALABIL IN ORICE DOMENIU!!

TRAVELLOT (www.travellot.ro) este o agentie romaneasca de plasare tineri in cadrul unor programe de schimb cultural. Prezenti online inca din 2003, am deschis drumuri, fiind primul serviciu de plasare aupair online (Free Aupairs Romania), inspirand multe agentiit. Colaborarea cu numeroase agentii din Anglia, Germania, Franta, Suedia si America garanteaza o varietate de oferte din care poti alege si plasare imediata. Poti afla mai multe despre noi la www.travellot.ro