BABY SITTER in Anglia (Programul Au Pair)

SC Jobs Resort Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de supravegheat copiii familiei gazda si activitati de menaj usor, in regim de 5 ore / zi, 5 zile / saptamana, de luni pana vineri.

CERINTE

- Limba engleza la nivel conversational;
- Rabdare si dorinta de a lucra cu copiii;
- Adaptabilitate;
- Flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- salariul 400-800 EURO/ lunar;
- cazarea si mesele zilnice asigurate in mod gratuit la familia gazda din Marea Britanie;
- asigurare medicala;
- posibilitatea perfectionarii limbii engleza la un colegiu de limbi straine;
- concediu platit dupa primele 6 luni de contract lucrate in cadrul familiei gazda;
- posibilitatea de a insoti familia, in mod gratuit, in vacantele acestora, in tara si strainatate.

Oferim consultanta in identificarea unui contract de munca in Grecia, Anglia si SUA, inclusiv program Au Pair (Baby Sitter) si vize de munca H2B (America).