BABY SITTER in America - Au Pair

SC Jobs Resort Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de supravegheat copiii familiei gazda si activitati de menaj usor, in regim de 6 ore / zi, 5 zile / saptamana, de luni pana vineri.

CERINTE

- Limba engleza ¿ nivel mediu
- Permis de conducere (categoria B)
- Disponibilitate si rabdare in lucrul cu copiii
- Adaptabilitate
- Flexibilitate

BENEFICII OFERITE

- cazare si masa asigurate in mod gratuit de catre familia gazda;
- salariul minimum 140 dolari / saptamana
- bursa de 500 $ oferita de familie pentru a studia la un colegiu din America
- contributia la biletul de avion pentru dus este de 100 $ restul fiind suportat de catre agentie;
- biletul de avion la intoarcere va este oferit in mod gratuit de catre agentie;
- asigurare medicala gratuita;
- training gratuit la New York;
- 2 saptamani de vacanta platita.

Intermediem contracte Au Pair in AMERICA in cele mai avantajoase conditii, prin partenerii nostri de succes, avand o vechime de cel putin 3 ani in domeniu, fiind printre primele agentii de profil din tara.