BABY SITTER (Au Pair)

SC Jobs Resort Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de supravegheat copiii familiei gazda si activitati de menaj usor, in regim de 5 ore / zi, 5 zile / saptamana, de luni

CERINTE

- Limba engleza ? nivel conversational (pt SUA se cere un nivel mediu de lb engleza)
- pentru SUA - permis de conducere
- Adaptabilitate
- Flexibilitate

BENEFICII OFERITE

- salariul 400-800 euro / lunar
- cazarea si mesele zilnice asigurate in mod gratuit la familia gazda din Marea Britanie / SUA
- asigurare medicala
- posibilitatea perfectionarii limbii engleza la un colegiu de limbi straine
- concediu platit dupa primele 6 luni de contract lucrate in cadrul familiei gazda
- Pentru America, in prima saptamana cand se ajunge se va face un training gratuit la New York. De asemenea, aplicantului ii este acordata din oficiu cea de-a 13 luna de sedere in SUA pt a vizita orice obiectiv si-ar dori.

Intermediem contracte Au Pair in ANGLIA si AMERICA in cele mai avantajoase conditii, prin partenerii nostri de succes, avand o vechime de cel putin 4 ani in domeniu, fiind printre primele agentii de profil din tara.
Oferim consultanta si inscrierea gratuita in baza de date si asistenta permanenta gratuita pe parcursul contractului in ANGLIA sau AMERICA.