Baby sitter America si Europa! ACUM CELE MAI BUNE PRETURI!!!

Work Experience

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul Au Pair este un program internatiional de schimb de experienta care ofera tanarului aplicant posibilitatea de a cunoaste traditiile si cultura altei tari, un nou mod de viata, precum si de a urma cursurile de limba engleza in cadrul unor universitati cum ar fi Cambridge, Oxford, si de a obtine o diploma recunoscuta international.De asemenea esti invitat in sanul unei familii europene riguros selectata ca membru de familie pentru o perioada de pana la 12 luni .Durata de muca este de 25-30 de ore saptamanal, 5-6 ore pe zi, cu 2 zile libere pe saptamana, deobicei in weekend. In schimbul acestei socializari cu copiii vei primi in medie intre 60-120 LIRE STERLINE pe saptamana depinzand si de varsta copilului, numarul copiilor in ingrijire precum si de modul de atasare si integrare a d-voastra in familia gazda.
-baby-sitting:ingrijirea copiilor (insotirea copiilor la/de la scoala/ gradinita, joaca)
- mentineara camerei copiilor in stare de curatenie
-spalarea si calcarea imbracamintei copiilor

Detalii pe http://www.workexperience.ro/

CERINTE

Au Pair poti fi chiar tu indeplinind urmatoarele conditii:
-ai intre 18 si 27 ani
- cunosti limba engleza la un nivel intermediar si/sau pe cea a tarii gazdei
-esti necasatorit(a) si fara copii
- ai studii medii sau superioare

BENEFICII OFERITE

-cazare (camera+baie proprii)si masa gratuita
-curs de limba straina platit de familia gazda
-posibilitatea deplasarii cu masina familiei
-acces la toate dependintele
-utilitati: Tv, Radio, CD, Internet.

Work Experience este o companie autorizata pentru selectia si plasara fortei de munca cu personal calificat si cu experienta pe programele de schimb cultural.