Au Pair UK

BRGwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

Au Pair UK:

- contract pe 3-12 luni (posibilitate de prelungirel a 2 ani)
- colaboram cu parteneri aprobati de autoritatile britanice
- se lucreaza 25 ore/ saptamana cu copii
- costul programului de 150 euro va garanteaza un venit sigur
- SIGURANTA 100%
- SUPORT 100% PE PERIOADA SEDERII
- AGENTII APROBATE IAPA (International Au Pair Association)

CERINTE

Au pair UK:

- varsta maxim 27 de ani
- nivel mediu de limba engleza
- minim 200 de ore lucrate cu copii (dovada se face prin scrisori de recomandare)

BENEFICII OFERITE

Au Pair UK:

- cazare si masa gratuite la familie (3 mese pe zi si camera proprie)
- 300gbp/luna NET
- cursuri de limba engleza
- posibilitate de a face cursul de nanny
- dupa 12 luni se obtine rezidenta in UK

BRGwork, Belrao Group este agentie de recrutare a fortei de munca implicata in dezvoltarea programelor de schimb cultural si experienta practica: au pair, career training, work and travel, step up etc in tari precum: Grecia, SUA, Anglia, Canada