Au Pair SUA, UK, Germania- contract intre 6 luni si 2 ani, beneficii peste 11 000 USD

Belrao Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientii nostri pentru Programul Au Pair au ca principala responsabilitate ingrijirea copiilor intre 3 luni si 12 ani. Programul de lucru este cuprins intre 30 si 45 ore pe saptamana. Se oferta concediu de odihna aferent perioadei lucrate, precum si multe alte beneficii. INCEARCA! Nu ai nimic de pierdut!

CERINTE

Pentru programul Au Pair:
- varsta intre 18 si 29 de ani
- posesor al diplomei de bacalaureat (conditie minimala)
- experienta practica in ingrijirea copiilor (minim 200 de ore)
- cunostinte de limba Engleza sau Germana
LOCUL DE MUNCA POATE FI OFERIT DE BELRAO GROUP

BENEFICII OFERITE

Pentru Au Pair beneficiile pot merge la peste 40 000 RON/ an.
Pentru Au Pair SUA:
- plata biletului de avion dus- intors din Budapesta
- sesiune de informare si pregatire, 2 nopti de cazare GRATUIT, la sosirea in SUA
- plata asigurarii medicale pentru 12 luni
- 500 USD oferiti pentru studii
- 100 USD oferiti pentru calatorie
- 2 saptamani de concediu platite
- cazare si masa gratuite
- MINIM 560 USD/ luna plata NETA (in mana)
CAT INVESTESTI? doar 40 USD

Pentru Au Pair Germania:
- plata asigurarii medicale
- cazare si masa gratuita
- transport la scoala de limba
- MINIM 260 eur/ luna plata NETA (in mana)
CAT INVESTESTI? doar 85 euro

Pentru Au Pair UK:
- uneori se acopera si asigurarea medicala
CAT INVESTESTI? doar 100 euro

Belrao Group este autorizata pentru desfasurarea activitatii de selectie si plasare forta de munca in Romania si strainatate.
La acest moment Belrao Group are parteneri din SUA, Germania si Spania pentru 2 categorii de Programe pentru Schimb Cultural International, respectiv ¿Work and Travel¿ si ¿Au Pair¿.
Nu ne vom opri aici, vom continua sa crestem in toate aspectele ce tin de selectia si plasarea fortei de munca.
Belrao Group este alaturi de tine acasa¿ sau in jurul lumii.