Au Pair Spania

BRGwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

Au Pair Spania:

- contract pe 12 uni cu posibilitate de prelungire la 2 ani
- se lucreaza 25 ore/ saptamana cu copii
- costul programului de 150 euro va garanteaza un venit sigur
- SIGURANTA 100%
- SUPORT 100% PE PERIOADA SEDERII
- AGENTII APROBATE IAPA (International Au Pair Association)

CERINTE

Au pair Spania:

- varsta maxim 29 de ani
- nivel mediu de limba Engleza sau Spaniola
- minim 200 de ore lucrate cu copii (dovada se face prin scrisori de recomandare)

BENEFICII OFERITE

- cazare si masa gratuite la familie (3 mese pe zi si camera proprie)
- 300eur/luna NET
- puteti sa va cautati second job
- cursuri de limba spaniola
- posibilitate de prelungire cu studii

BRGWork este inregistrata la Inspectoratul Teritorial de Munca din Cluj Napoca pentru selectia si plasarea fortei de munca in strainatate NR79.
BRGwork este alaturi de clientii sai "acasa sau in jurul lumii".
BRGwork ofera locuri de munca in cadrul unor programe de schimb cultural si munca (Programe Work and Travel, Career Training, Baby Sitting, Au pair, Locuri de munca si studii in strainatate!). Tari destinatie: SUA, Germania, Spania, Anglia si Canada.