AU PAIR in EUROPA

NOEMA CONSULTING, Cluj-Napoca

Job expirat

RESPONSABILITATI

NOEMA CONSULTING te ajuta sa devii AU PAIR in Europa!

! OFERTA PROMOTIONALA !

?N PERIOADA 01 FEBRUARIE - 31 MARTIE 2005 BENEFICIATI DE
O REDUCERE DE 10% A TAXEI DE PROGRAM,
DACA VA ?NSCRIETI ?MPREUNA CU UN PRIETEN / O PRIETENA !

TAXA PROGRAM ? 179 EURO
PLECARI ?N TIMP RECORD
NU SE SOLICITA GARANTII MATERIALE!
SUNTETI ASISTATI PENTRU ?NDEPLINIREA TUTUROR FORMALITATILOR P?NA LA PLECAREA DIN TARA SI MONITORIZATI ATENT PE TOATA PERIOADA SEDERII ?N STRAINATATE!

CERINTE

- necasatorit(a) si fara copii
- cunoasterea minimala a limbii engleze sau a limbii tarii gazda
- diploma de bacalaureat
- experienta ?n ?ngrijirea copiilor (minimum 100 ore)

BENEFICII OFERITE

Cazarea si masa - gratuite

+ Contract de AU PAIR pe o perioada cuprinsa intre 3 luni si 2 ani
+ Bani de buzunar: 205-450 EURO/LUNA SAU CHIAR MAI MULT!
+ Pentru munca suplimentara primiti bani ?n plus!
+ MASA SI CAZAREA (?n camera separata, dotata corespunzator) sunt GRATUITE
+ Participati la studii de aprofundare a limbii tarii gazda
+ Beneficiati de "concediu platit" de 20 zile pe an

NOEMA CONSULTING este o societate acreditata de Ministerul Muncii,ca agent de ocupare a fortei de munca pentru activitati de informare, consultanta, mediere, recrutare, selectie si plasare de personal in tara si in strainatate.