AU PAIR/baby sitter in FRANTA

Kriss Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tinerele iubitoare ale culturii si civilizatiei franceze pot petrece un sejur de 6-12 luni in familii din Franta, in cadrul Programului Au Pair, perfectionandu-si cunostintele lingvistice si realizand castiguri banesti, desfasurand activitati cu copiii gazdei, menaj usor si urmand cursuri de limba.

Colaboram cu agentii de prestigiu din Franta. Tinerele solicitante au posibilitatea sa aleaga familiile in care doresc sa fie gazduite si vor fi contactate telefonic de aceste familii pentru stabilirea detaliilor sejurului.
Avem in permananta familii disponibile sa gazduiasca tinere au pair in Paris si orasele din apropierea Parisului (Ile-de-France), in nord-vest (Bretagne, Normandie), sud-vest (Poitou-Charentes, Aquitaine).

Inscrieri prin telefon 0332425741, 0748563746
Email kriss.consult@ejoburi.ro

CERINTE

Studii liceale cu bacalaureat.
Cunoastinte de limba franceza minim conversational
Aptitudini si pl?cerea de a lucra cu copiii
Varsta maxima 29 ani

BENEFICII OFERITE

Gazduire si masa in familii.
Permis de sedere legala in Franta
Asigurare medicala si sociala
Telefon mobil. Acces internet
Abonament pentru transportul in comun
Concediu de odihna platit
Cursuri de limba
Conditii pentru vizitarea obiectivelor istorice si culturale
Asistenta si consiliere pe toata durata programului

Agentie specializata in Managementul resurselor umane, cu activitatea principala Selectia si plasarea fortei de munca. Promoveaza programe culturale pentru tineri in tarile Uniunii Europene, avand parteneriate cu agentii prestigiose din strainatate. Sprijina accesul pe piata europeana a fortei de munca, oferind servicii la cele mai inalte standarde.

Tel. 0332425741/ 0748563746