ASISTENTI MEDICALI PENTRU ANGLIA SI DUBAI

WEST MEDICAL JOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

SPECIALITATI SOLICITATE :

MOASE SI ASISTENTI OBSTETRICA-GINECOLOGIE
ASISTENTI MEDICALI - CARDIOLOGIE
ASISTENTI MEDICALI - ATI
ASISTENTI MEDICALI - URGENTA
ASISTENTI MEDICALI - BLOC OPERATOR
ASISTENTI MEDICALI - CHIRURGIE
ASISTENTI MEDICALI - INTERNE
ASISTENTI MEDICALI - ONCOLOGIE
ASISTENTI MEDICALI - UROLOGIE

CERINTE

- posesor diploma asistent medical generalist sau moasa
- autorizatie libera practica vizata pe anul in curs
- experienta minima
- cunoscatori de limba engleza nivel mediu (scris si vorbit)
- clinic sanatos
- fara interdictii in exercitarea profesiei

- Candidatii sunt rugati sa depuna CV-urile in limba engleza si sa completeze detaliat toate rubricile ce tin de experienta si calificare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract de munca pe perioada determinata cu posibilitate de prelungire.
- salariu similar cetatenilor tarii gazda.
- transport si cazare asigurate.
- asigurare de sanatate.
- asigurare de raspundere profesionala.
- curs integrare si limba engleza in Anglia.

Agentie acreditata de plasare a fortei de munca internationala specializata in plasarea personalului sanitar-medical.