ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI interesati sa lucreze pentru o perioada de minim 2 ani in spitale si case de odihna si tratament din Belgia sau Franta.
NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA DE INSCRIERE DE LA CANDIDATI !
Conditii de lucru (orar, salariu, avantaje) identice cu ale angajatilor locali.
Firma va acorda asistenta pe toata durata demersurilor administrative.

CERINTE

- Certificat de competente profesionale obtinut la absolvirea Scolii postliceale sanitare sau Diploma de absolvire a Colegiului Universitar Medical
- cunostinte de limba franceza
- experienta in munca va constitui un avantaj
- cunoasterea limbii germane sau engleze poate fi considerata un plus

BENEFICII OFERITE

- orar de lucru de 38 ore / saptamina
- concediu legal minim 22 zile lucratoare
- salariu net minim 1300 E/luna
- orele suplimentare si turele de noapte sint platite separat
- firma ofera asistenta la intocmirea dosarului, la efectuarea tuturor etapelor procedurii administrative, la gasirea unei locuinte
- se acorda cursuri de limba straina, gratuit, persoanelor selectate in prealabil

Societate privata avind ca obiect de activitate Selectia si plasarea fortei de munca, inregistrata la Inspectoratul Teritorial de Munca Bucuresti