ASISTENTE MEDICALE PENTRU TARI DIN UNIUNEA EUROPEANA - URGENT!

CONSULTIA PRO JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabilitati specifice domeniului de specializare;
IMPORTANT! NU SE PERCEPE COMISION DE INTERMEDIERE.

CERINTE

- absolvent de scoala postliceala sanitara (colegiu sanitar) sau echivalent, cu cel putin 4600 de ore de formare;
- cunoaste cel putin o limba straina (italiana, engleza, franceza, germana), la un nivel bun spre foarte bun;
- de preferat, cu experienta in meseria de asistent medical, indiferent de specializare;
- pentru Anglia: cel putin 3 ani de experienta;
- experienta anterioara ca asistent medical in spitale din strainatate este apreciata.

BENEFICII OFERITE

- pachete salariale atractive, intre 1.100-2.000 de Euro lunar;
- beneficii in functie de politica fiecarui angajator.

Consultia Pro Jobs este o firma specializata in recrutare de personal medical, atat pentru tari din Europa, cat si pentru tari din Orientul Mijlociu, SUA si Canada.
In prezent cautam ASISTENTI MEDICALI si personal sanitar (medici, terapeuti) pentru structuri sanitare din ITALIA, ANGLIA, IRLANDA, BELGIA.
In cazul in care doriti sa lucrati in lata tara decat cele mentionate mai sus, va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. si veti fi contactat de indata ce vom avea comenzi ferme de la partenerii nostri din tarile respective.
NU PERCEPEM COMISION DE MEDIERE. SERVICIILE SUNT PLATITE DE ANGAJATORUL DIN STRAINATATE.