Asistente medicale, pentru Europa de Vest

HEAD-HUNTING Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistente medicale, in domeniile: anestezie, neurologie,chirurgie, medicina interna, medicina generala, oftalmologie, ginecologie etc.

CERINTE

- Engleza conversational- pentru UK si celelalte tari: Danemarca, Suedia etc.
- Franceza conversational - pentru Franta
- Germana conversational - pentru Germania.

- Permis de conducere.
- Cunostinte operare calculator.
- Disponibilitate relocare.

BENEFICII OFERITE

- Contracte de munca minim 2 ani, conform legislatiei tarii respective.
- Salarii incepand cu 2000 euro brut, in functie de fiecare tara.
La salariu se adauga diferite bonusuri/sporuri.
- Se poate pleca cu familia.
- Fara comision.
- Candidatii interesati pot trimite CV (engleza/ germana/ franceza) la e-mail: office@head-hunting.ro
- Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru detalii compolete si interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

head-hunting agency